Şimdi konuşun..
Koçtaş’ta 75 TL Bonus

Koçtaş’ta 75 TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Yapı Sektörü / Marka: Koçtaş

NASIL KAZANIRIM?

Bonus Flaş’a özel Koçtaş mağazalarında tek seferde yapılan 1.000 TL üzeri tek ve taksitli ödemelerde 75 TL Bonus kazanımı olacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus Flaş'a özel 75 TL Bonus kampanyası, 14 - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Koçtaş mağazalarından sadece Bonus Flaş mobil uygulama üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen 1.000 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Koçtaş'ta 75 TL Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 75 TL Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 75 TL Bonus kazanabilir.
  • Kampanyadan kazanılan bonuslar  05 ocak 2016 tarihinde yüklenecektir.
  • Kazanılan bonuslar 6- 17 ocak 2016 tarihi arasında kullanılabilir.
  • 75 TL Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex, Bonus Business katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBCbank Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

14 - 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

06 - 17 ocak 2016