Şimdi konuşun..
kliksa.com'da 50 TL’ye varan bonus!

kliksa.com'da 50 TL’ye varan bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: E-Ticaret / Marka: Kliksa

NASIL KAZANIRIM?

DİĞER BİLGİLER

 • www.kliksa.com ile tek seferde yapılan taksitli ve tek çekim "500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL bonus" kampanyası yapılacaktır.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 22-29 Ekim 2015 tarihleri arasında aynı kartla* yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 30 Ekim 2015 tarihinde geri alınacaktır.
 • Sms ile başarılı katılım sağlanması durumunda "BONUS İLE www.kliksa.com'DA 50 TL'YE VARAN BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ: www.bonus.com.tr" şeklinde onay sms'i gidecektir.
 • Kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; "TEBRIKLER. www.kliksa.com'DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 25 TL BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 22-29 EKİM 2015 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. BİLGİ: www.bonus.com.tr" veya "TEBRIKLER. www.kliksa.com'DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 50 TL BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 22-29 EKİM 2015 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. BİLGİ: www.bonus.com.tr" şeklinde sms mesajı gidecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 50 TL Bonus kazanabilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Şeker Bonus Ticari kartlar, ING bonus, Burgan Bank Bonus, Burgan Bonus Ticari kartlar, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Ticari Kartlar ve PTT Bonus dahildir.
 • Deniz Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, Turkiye Finans, ING Bonus Ticari Kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, Easy,  Altın Bonus, IGaranti BBVA, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya altın ve takı kategorisinde yapılan alışverişler dahil değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • *Sanal kartlardaki bonuslar hesap kesim tarihinde sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılmaktadır. Hesap kesim tarihinizin kampanya bonusu kullanım tarih aralığına denk gelmesi halinde bonusların hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile, hesap kesim tarihinden sonra ise sanal kartın bağlı olduğu kredi kartı ile bonus geri alım tarihine kadar harcanması gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kredi kartlarına kayıtlı cep telefonu numarasından EVET KLIKSA yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340'a sms göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılım için Garanti Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Bonus Sanal kartların harcama yapmadan önce, KLIKSA yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e kredi kartlarının kayıtlı olduğu cep telefonundan SMS göndermelidir. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ekim-15 Ekim 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

22 Ekim-29 Ekim 2015