Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Kamu ve Vergi Ödemeleri / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

gib.gov.tr’den gerçekleştirilen Kira Geliri Vergisi ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • gib.gov.tr'den GarantiPay seçilerek BonusFlas'tan yapılan ödemelere ise 4 taksit fırsatı sunulacaktır. GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş'a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da “Ödemeler” bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilir.
  • 3 Taksit Kampanyasından; Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Flexi, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business, EASY, Filo Card, Şeker Bonus, ING Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kartlar, ING Bonus ticari kartlar, ABank Bonus ticari kart sahipleri yararlanabilir.
  • 4 Taksit Kampanyasından ise; GarantiPay ile ödeme yapılması durumunda sadece Garanti BBVA kart sahipleri yararlanabilir.
  • GarantiPay ile ilgili detaylar ve ödeme akışına ulaşmak için: https://eticaret.garanti.com.tr/GarantiPay.aspx
  • BonusFlaş Uygulaması kullanarak, GarantiPay'le yapılan Kira Geliri Vergisi ödemelerinde işlem esnasında tek çekim(peşin) olarak gerçekleştikten sonra kampanya şartlarını sağlayan ödemeler gün sonunda taksitlendirilecektir.
  • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile GarantiPay'i seçerek BonusFlaş üzerinden ödeme yapabilir ve 4 taksit fırsatından yararlanabilirler. Tüzel müşteriler için gib.gov.tr üzerinden gerçekleştirilen ödemelere ücretsiz 3 taksit sunulacaktır.
  • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.
  • Garanti BBVA'nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
KATILMAK İÇİN

Katılım gerekmeden, kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Mart – 10 Nisan 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.