Şimdi konuşun..
Kira Geliri Vergisi (GMSİ)* ödemelerinize gib.gov.tr'de<br/>3 TAKSİT

Kira Geliri Vergisi (GMSİ)* ödemelerinize gib.gov.tr'de
3 TAKSİT

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödemelerini gib.gov.tr’den yapmaları gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

  • gib.gov.tr üzerinden gerçekleştirilen Kira Geliri Vergisi ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
  • gib.gov.tr'den, BonusFlaş Uygulaması kullanarak, GarantiPay'le yapılan Kira Geliri Vergisi ödemelerine 5 taksit fırsatı sunulacaktır. GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş'a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da "Ödemeler" bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilebilir.
  • 3 taksit kampanyasından; Garanti Bonus'lar, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Amex, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, Amex, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Amex Business, EASY, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kart sahipleri yararlanabilir.
  • 5 taksit kampanyasından ise; GarantiPay ile ödeme yapılması durumunda sadece Garanti BBVA kart sahipleri yararlanabilir.
  • GarantiPay ile ilgili detaylar ve ödeme akışına ulaşmak için: https://eticaret.garanti.com.tr/GarantiPay.aspx
  • BonusFlaş Uygulaması kullanarak, GarantiPay'le yapılan Kira Geliri Vergisi ödemelerinde işlem esnasında tek çekim(peşin) olarak gerçekleştikten sonra kampanya şartlarını sağlayan ödemeler gün sonunda taksitlendirilecektir.
  • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
  • Garanti BBVA'nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

21 Mart – 10 Nisan 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.