Şimdi konuşun..
Kiğılı’da net %60 indirim+hediye çeki. Üstelik Bonus’a özel fular hediye

Kiğılı’da net %60 indirim+hediye çeki. Üstelik Bonus’a özel fular hediye

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Kığılı

NASIL KAZANIRIM?

7 taksit kampanyası dahilinde Bonus üyesi Kiğılı mağazalarından gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır. Fular hediye kampanyası dahilinde tek seferde yapılan 250 TL üzeri alışverişlerde Fular hediye edilecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • Fular Hediye kampanyası 25-31 Aralık 2015 tarihleri arasında Kiğılı Mağazaları ve www.kigili.com sitesinde tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde İLK ALIŞVERİŞE 7MG05 ve 7MG06 (Barkod fiyatı 69 TL) cinsli 1 ADET FULAR HEDİYESİ kazanacaklardır. Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir ve en fazla bir adet Fular hediye kazanabilir. Kampanya, aksesuarlar, deri grubu ürünler, promosyon ürünler ve ikili/üçlü ürün grupları dahil tüm ürünlerde geçerlidir. Müşterinin fular kazanması için ek iskonto hakkı varsa (Kiğılı Kart’a özel Doğum günü indirimi vb.) düşüldükten sonraki net ödeme tutarı 250 TL ve üzeri olmalıdır. Kampanya, "Damatlık" ve "Kombin" kampanyası ile birleştirilemez. Kampanya süresince müşterilerimiz Kiğılı kart puanlarını kullanabilecektir. Kiğılı kart sahibi olmayanlar ise kartlarını anında Kiğılı mağazalarında çıkarabilirler.
 • %60 indirim kampanyası Kiğılı Mağazaları ve www.kigili.com sitesinde 31/12/2015 tarihine kadar Sonbahar-Kış koleksiyonu ürünlerde geçerlidir. Ürün fiyatlarına barkod fiyatı üzerinden %60 indirim uygulanmıştır.
 • %20 indirim çeki kampanyası Kiğılı Mağazaları ve www.kigili.com sitesinde 03.01.2016 tarihine kadar tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanyada indirim çeki kazanılabilmesi için tek seferde yapılacak alışverişlerde sepette alışveriş tutarının 250 TL ve üzeri olması gerekmektedir.250 TL ve üzeri alışverişlerde, ilk 250 TL için %20 (50 TL) ve sonraki her 50 TL için ekstra 10 TL indirim çeki kazanacaktır. Kazanılan indirim çeki bir sonraki alışverişlerde Kiğılı Mağazaları ve www.kigili.com sitesinde yeni sezon alışverişlerinde 10.01.2016 tarihine kadar kullanılabilmektedir
 • 7 taksit kampanyası dahilinde yapılan 2 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit sunulacaktır.
 • 7 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
 • 7 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (SMS ile), American Express Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus dahildir.
 • 7 taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ING Bonus Business, Deniz Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı dahil değildir.
 • 7 taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • Flexi kartlar 7 taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET KIGILI" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,41,5 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Flexi kartlar 7 taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET KIGILI" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 – 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.