Şimdi konuşun..
Bonus’a özel %10 Kifidis Bonus. Üstelik 3 yerine 7 taksit

Bonus’a özel %10 Kifidis Bonus. Üstelik 3 yerine 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Sağlık / Marka: Kifidis

NASIL KAZANIRIM?

7 taksit kampanyası Kifidis mağazalarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • %10 Kifidis Bonus kampanyasından bir müşteri birden fazla kez yararlanarak kazanım sağlayabilir.
  • %10 Kifidis Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile) ve Flexi (sms ile) katılabilmektedir.
  • Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi sahiplerinin %10 Kifidis Bonus kampanyasına dahil olabilmeleri için harcama yapmadan önce EVET KİFİDİS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte bankamızda kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a sms göndermeleri gerekmektedir.
  • Paracard, Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bireysel ve ticari Bonusnet üyesi banka Bonus kredi kartları, sanal ve kontör kartlar, sanal mağaza alışverişleri, toptan alışverişler %10 Kifidis Bonus kampanyası haricindedir.
  • 7 taksit kampanyası 01-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Kifidis mağazalarından gerçekleştirilen 50 TL üzeri 3 taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • 7 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business; Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, ICBC Turkey Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus ve Burgan Bonus dahildir.
  • 7 taksit kampanyasına Miles & Smiles Kredi kartı, Miles & Smiles Business Kredi Kartı, American Express Card, American Express Business Card, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin 7 taksit kampanyasına katılması için harcama yapmadan önce EVET GİYİM yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-10 Mayıs 2015 & 01-31 Mayıs 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

31 Mayıs 2015 tarihine kadar