Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Karınca

NASIL KAZANIRIM?

%10 indirim kampanyası Bonus Program Üyesi Karınca Design Mağazalarında 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • İndirim kasada ödeme tutarına mağaza tarafından yansıtılacaktır. 7 Taksit kampanyası; 3 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanyaya tüm Bonus kartlar, Money Bonus, Flexi kartlar, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı ve American Express Business Card dahildir.
  • Sanal harcamalarda kampanyaya dahildir.Bonus Genç, Bonus Flexi,Fibabanka Bonus ve Deniz Bonus Business dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET KARINCA yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

07 Mart-31 Mayıs 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.