Şimdi konuşun..
Bonus'a özel 150TL ve üzeri alışverişe<br/>
<span class="big">20TL Joker Bonus!</span>

Bonus'a özel 150TL ve üzeri alışverişe
20TL Joker Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Joker

NASIL KAZANIRIM?

20TL Joker Bonus Kampanyası Bonus üyesi Joker mağazalarında ve www.joker.com.tr’de Garanti BBVA POS'undan yapılan 150 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel 20 TL Joker Bonus kampanyası Joker mağazalarında ve www.joker.com.tr'de Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 20 TL Joker Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 30 Eylül 2016 tarihine kadar SADECE JOKER MAĞAZALARINDA kullanılabilir. 30 Eylül 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece Joker mağazalarında firma POS'unda görüntülenebilecektir.
  • 20 TL Joker Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 20 TL Joker Bonus kazanabilir.
  • 20 TL Joker Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 20 TL Joker Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 20 TL Joker Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp JOKERBONUS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

07 -22 Eylül 2016 24:00

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

07 -30 Eylül 2016 24:00