Şimdi konuşun..
İşbir Yatak'ta Bonus'a özel <br> peşin fiyatına 12 taksit

İşbir Yatak'ta Bonus'a özel
peşin fiyatına 12 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Mobilya / Marka: İşbir Yatak

NASIL KAZANIRIM?

Bonus program üyesi İşbir Yatak mağazalarında geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı İşbir Yatak mağazalarında geçerlidir.
  • 12 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 6 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 6 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express kredi kartları, Flexi, Garanti Bonus Business, Sanal Kartlar, Deniz Bonus , TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Burganbank Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus ve Fibabanka Bonus, kredi kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç , American Express Business, DenizBank Ticari kredi kartları, Burgan Bank ticari kredi kartları, ŞekerBank Ticari kredi kartları ve ING Bank Bonus Business kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için "EVET ISBIR" yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Turk Telekom (Avea) aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları www.flexi.com.tr'dedir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET ISBIR" yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Turk Telekom (Avea) aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları www.flexi.com.tr'dedir. İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Temmuz 2016 – 31 Aralık 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.