Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: İpekyol

NASIL KAZANIRIM?

Sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Ipekyol ve ipekyol.com.tr ‘de Garanti bankası posundan tek seferde yapılan tek ve taksitli ödemelerde %5 Ipekyol Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • %5 Ipekyol Bonus kampanyası Bonus üyesi Ipekyol mağazalarında Garanti Bankası Posundan tek seferde gerçekleştirilen her tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • %5 Ipekyol Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar sadece Ipekyol mağazalarında 30 Kasım 2016 tarihine kadar kullanılabilir.
  • Kampanya sadece Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından %5 Ipekyol Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Paracard dahildir.
  • %5 Ipekyol Bonus kampanyasına Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonusnet üye bankalarına ait bireysel ve ticari Bonus kartları, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
  • ipekyol.com.tr'de kazanılan bonuslar sadece fiziki Ipekyol mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında %5 Ipekyol Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde %5 Ipekyol Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp IPEKYOL yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
KATILMAK İÇİN

BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. BonusFlaş uygulamasını Google Play ve app store’dan indirilebilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Eylül 2016 -30 Kasım 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Eylül - 30 Kasım 2016

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.