Şimdi konuşun..
100 TL Intersport bonus

100 TL Intersport bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: interspor

NASIL KAZANIRIM?

Bonus’a özel Intersport Mağazaları’nda “500 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL Intersport bonus ” kampanyası yapılacaktır

DİĞER BİLGİLER

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL Intersport bonus kazanabilir. 100 TL Intersport bonus kampanyanın geçerli olduğu Intersport mağazalarında kazanılacak, 10 Ocak 2016 tarihine kadar sadece Intersport mağazalarında kullanılabilecektir. Erzurum ve www.intersport.com.tr Intersport Mağazaları kampanyaya dahil değildir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.100 TL Intersport bonus kampanyasına sadece tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi (sms ile) dahildir.100 TL Intersport Bonus kampanyasına, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card dahil değildir. FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından " EVET INTERSPORT" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından " EVET INTERSPORT" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 – 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Aralık 2015 – 10 Ocak 2016