Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Voit İnterspor

NASIL KAZANIRIM?

Harcamanızı Garanti bankası kredi kartınız ile yapın, indirimi kazanın. BonusFlaş uygulamasını Google Play veya App Store’dan indirilebilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • Voit Fitness mağazalarında geçerli Garanti Bankası kartlarına %10 indirim kampanyası yapılacaktır. Bonusflaş uygulamanızı göstermeniz durumunda ise %15 indirim faturanıza yansıtılacaktır.
  • Kampanya tek seferde gerçekleştirilen tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bankası Kredi Kartları ve Paracard dahildir. İndirim ödeme anında kasa da manuel olarak Voit Fitness kasa yetkilisi tarafından faturaya yansıtılacaktır.
  • Kampanya başka indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin Interpor Taksit kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET INTERSPOR yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
KATILMAK İÇİN

Voit Fitness mağazalarında Garanti Kartları ile yapılacak alışverişlerde %10 indirim ödeme anında kasa da manuel olarak Voit Fitness kasa yetkilisi tarafından faturaya yansıtılacaktır. Ödeme anında kasiyere BonusFlaş uygulamasını göstermeniz durumunda ise %15 indirim faturanıza yansıtılacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 NİSAN – 30 NISAN 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.