Şimdi konuşun..
Voit Fitness'ta <span class="big">%10 Bonus Fırsatı</span>

Voit Fitness'ta %10 Bonus Fırsatı

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Voit İnterspor

NASIL KAZANIRIM?

Harcamanızı Garanti BBVA kredi kartınız ile yapın, indirimi kazanın. BonusFlaş uygulamasını Google Play veya App Store’dan indirilebilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • Voit Fitness mağazalarında geçerli Garanti BBVA kartlarına %10 indirim kampanyası yapılacaktır. Bonusflaş uygulamanızı göstermeniz durumunda ise %15 indirim faturanıza yansıtılacaktır.
  • Kampanya tek seferde gerçekleştirilen tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti BBVA kredi Kartları ve Paracard dahildir. İndirim ödeme anında kasa da manuel olarak Voit Fitness kasa yetkilisi tarafından faturaya yansıtılacaktır.
  • Kampanya başka indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin Interpor Taksit kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET INTERSPOR yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Voit Fitness mağazalarında Garanti BBVA kartları ile yapılacak alışverişlerde %10 indirim ödeme anında kasa da manuel olarak Voit Fitness kasa yetkilisi tarafından faturaya yansıtılacaktır. Ödeme anında kasiyere BonusFlaş uygulamasını göstermeniz durumunda ise %15 indirim faturanıza yansıtılacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 NİSAN – 30 NISAN 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.