Şimdi konuşun..
VOIT FITNESS’TA 9 AYA VARAN TAKSİT!

VOIT FITNESS’TA 9 AYA VARAN TAKSİT!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Voit İnterspor

NASIL KAZANIRIM?

Voit Fitness mağazalarından 7 taksitli satış için satış görevlisi POS üzerinden 3 veya 4 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine + 5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 9 aya varan taksit kampanyası dahilinde Voit Fitness mağazalarında Garanti BBVA POSundan yapılan 3 veya 4 taksitli ödemelerde seçmeli olarak +5 taksit sunulacaktır.
  • Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, Deniz bonus Business, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business dahildir.
  • Kampanyaya Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp INTERSPOR yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 NİSAN – 30 HAZIRAN 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.