Şimdi konuşun..
Bonus’a özel VitrA’da <span class="big">12 taksit</span>

Bonus’a özel VitrA’da 12 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Yapı Sektörü / Marka: Intema

NASIL KAZANIRIM?

VitrA mağazalarından gerçekleştirilecek taksitli işlemlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya dahilinde VitrA mağazalarından yapılan 2,3,4,5,6 taksitli ödemelerde +6 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 12 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2,3,4,5,6 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine max. 12 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Tüm Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Amex kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business, American Express Business, DenizBank, TEB, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, ICBC Turkey, Fibabank Bonus, PTT Bonus kartlar dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Genç, Bonus Flexi, Sanal ve Kontür kartlar, Burgan Bank Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, INGBank Bonus Business Vadeli taksit işlemleri, ödül kullanımları tek ödemeli işlemler kampanyaya dahil değildir.

KATILMAK İÇİN

  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "VITRA" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

31 Mart – 31 Temmuz 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.