Şimdi konuşun..
Ilıca otel'de %25 İndirim ve %10 bonus

Ilıca otel'de %25 İndirim ve %10 bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Turizm / Marka: Çeşme Ilıca Otel

NASIL KAZANIRIM?

Çeşme Ilıca Hotel’de Bonus Kredi Kartı ile ödeme yapmanız yeterli.%10 bonus kampanyası BonusFlaş uygulamasından "Hemen Katıl" butonu tuşladıktan yapılan alışverişlerde geçerli.

DİĞER BİLGİLER

  • BonusFlaş'a özel  %10 Bonus : 01-31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Çeşme Ilıca Otel'de sadece Bonus Flaş mobil uygulama üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen 1.500 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Çeşme Ilıca Otel'de %10 Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kampanyadan kazanılan bonuslar  06 Haziran 2016 tarihinde yüklenecektir
  • %10 Bonus kampanyasına sadece tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi dahildir.
  • İşlem iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card'lar %10 Bonus kampanyasına dahil değildir.
  • %25 erken rezervasyon indirimi 3 – 31 Mart 2016 tarihleri arasında ödeme anında manuel olarak Çeşme Ilıca Otel yetkilisi tarafından faturaya yansıtılacaktır.
  • Kampanya başka indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.
  • 01-31 Mayıs 2016 tarihine kadar ödemesi yapılmış yaz sezonu rezervasyonlarını da geçerli olacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Mayıs 2016 - 31 Mayıs 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.