Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Huzur Giyim

NASIL KAZANIRIM?

Huzur Mağazaların’da 250TL ve üzerinde harcama yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • Huzur Mağazaları'nda farklı günlerde tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL Huzur bonus.
  • 50 TL huzur bonus kampanyanın geçerli olduğu huzur mağazalarında kazanılacak, 12 Aralık 2016 tarihine kadar sadece huzur mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 50 TL Huzur bonus kampanyasına sadece tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi (sms ile) dahildir.
  • Bonus kampanyasına, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card dahil değildir.
  • FLEXİ, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından " EVET HUZUR" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. İşlemler Garanti Pos'undan geçmelidir.
KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

09.11.2016-09.12.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

09.11.2016 -12.12.2016

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.