Şimdi konuşun..
Hugo Boss’ta 6 taksit!

Hugo Boss’ta 6 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Hugo Boss

NASIL KAZANIRIM?

Bonus üyesi HUGO BOSS mağazalarında yapılan 2 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi HUGO BOSS mağazalarında Garanti BBVA kartları'na özel 6 taksit kampanyası yapılacaktır.
  • +4 taksit sadece 2 taksit tuşlanan işlemlerinde geçerli olacaktır. POS'tan standart 3 taksit tuşlanarak +4 taksit ilavesi ile toplamda maksimum 6 taksit olacaktır. İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • Müşterinin isteğine bağlı olarak müşterinin taksit seçebilme veya artı taksit kullanmama hakkı olacaktır. İşlemler POS üzerinden yapılacaktır. (0, +1, +2, +3, +4)
  • Kampanyaya dahil olan kartlar; Bonus, Bonus Business, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fiba Bonus, DenizBank Bonus Ticari, TEB Bonus Ticari, ICBC Turkey Bonus Ticari, Fiba Bonus Ticari, ABank Bonus Ticari.
  • Kampanyaya dahil olmayan kartlar; Bonus Flexi, Bonus Genç, Burgan Bank Bonus, Burgan Bank Bonus Ticari, Şekerbank Bonus Ticari, ING Bank Bonus Ticari, Sanal, kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler.
  • FLEXI sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından EVET HUGOBOSS yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Temmuz - 31 Aralık 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.