Şimdi konuşun..
Home Sweet Home’da 7 taksit

Home Sweet Home’da 7 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Ev Tekstili / Marka: Home Sweet Home

NASIL KAZANIRIM?

Home Sweet Home mağazalarından ve www.homesweethome.com.tr’de 2 taksitli ödemelerde +5 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 7 taksit kampanyası dahilinde Home Sweet Home mağazalarında ve www.homesweethome.com.tr'de yapılan 2 taksitli ödemelerde +5 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.
  • 7 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.
  • 7 taksit kampanyası dahilinde Home Sweet Home mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Home Sweet Home mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 7 taksittir.
  • 2 yerine 7 taksit kampanyasına ;Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile), American Express, Bonus Business,  Miles & Smiles, Miles & Smiles Business,  DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus,  PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus kartlar dahildir.
  • 2 yerine 7 taksit kampanyasına; Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus Business, ING Bonus Business kartlar dahil değildir.
  • 7 taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi, müşterilerinin Home Sweet Home kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET HOME yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Şubat – 31 Temmuz 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.