Şimdi konuşun..
Home Store'da<br/>8 taksit

Home Store'da
8 taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Home Store

NASIL KAZANIRIM?

Home Store’da Garanti BBVA POSundan gerçekleştirilecek harcamalarda 8 taksit uygulanacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi Home Store mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 4 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
  • Kampanya başka indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez.
  • 8 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Deniz Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar, PTT Bonus, ICBC Turkey, ICBC Turkey ticari kartlar Bonus, American Express Card, ve American Express Business Card dahildir.
  • Fibabanka Bonus,Deniz Bonus Business, Ing Bonus Business,Bonus Genç ve Bonus Flexi ve Miles & Smiles kredi kartı kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için, Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan, "HOMESTORE" yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapması yeterlidir. Flexi kartlar için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ocak-31 Aralık 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.