Şimdi konuşun..
Hatemoğlu'nda 250TL üzeri alışverişlere <span class="big">50TL Bonus & 6 Taksit</span>

Hatemoğlu'nda 250TL üzeri alışverişlere 50TL Bonus & 6 Taksit

Sektör: Giyim / Marka: Hatemoğlu

NASIL KAZANIRIM?

50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyası Hatemoğlu mağazalarından tek seferde gerçekleştireceği 250 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyası Hatemoğlu mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Hatemoğlu Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan Hatemoğlu Bonus 31 Aralık 2015 tarihine kadar sadece Hatemoğlu mağazalarında kullanılabilir.
  • Hatemoğlu Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyasına katılabilmeleri için harcama işleminden önce EVET HATEMOGLU yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonlarından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Teb Bonus Business, Deniz Bonus Business, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabank Bonus,sanal ve kontör kartlar 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyası haricindedir.
  • 6 taksit kampanyası 01 Eylül - 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi Hatemoğlu mağazalarından gerçekleştirilecek 2 taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
  • 6 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir.
  • 6 taksit kampanyasına Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Fibabank Bonus, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyasına katılabilmeleri için harcama işleminden önce EVET HATEMOGLU yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonlarından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.