Şimdi konuşun..
Hatemoğlu’nda 250 TL’ye<br><span class="big"> 50 TL Hatemoğlu Bonus</span>

Hatemoğlu’nda 250 TL’ye
50 TL Hatemoğlu Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Hatemoğlu

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya dahilinde Hatemoğlu mağazalarından tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Hatemoğlu Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyası dahilinde Bonus üyesi Hatemoğlu mağazalarından tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Hatemoğlu Bonus kazanılacaktır.
  • 50 TL Hatemoğlu Bonus 01 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında sadece Hatemoğlu mağazalarında kullanılabilir.
  • 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyasından bir müşteri sadece bir kez yararlanabilir ve en fazla 50 TL Bonus kazanabilir.
  • 50 TL Hatemoğlu Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin Hatemoğlu Bonus kampanyasına ve Flexi müşterilerinin 6 taksit kampanyasına katılması için harcama işleminden önce “EVET HATEMOGLU” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Şubat – 28 Şubat 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.