Şimdi konuşun..
Patlangaç: Üstelik Bonus Flaş’a özel +25 TL Bambi Bonus

Patlangaç: Üstelik Bonus Flaş’a özel +25 TL Bambi Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Bambi

NASIL KAZANIRIM?

Bonus Flaş’a özel 25 TL Bambi Bonus kampanyası Bonus Flaş mobil uygulama üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen 250 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. %10 indirim kampanyası ise Bambi mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus Flaş"a özel 25 TL Bambi Bonus kampanyası Bambi mağazalarından sadece Bonus Flaş mobil uygulama üzerinden katılım sağlanarak tek seferde gerçekleştirilen 250 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 25 TL Bambi Bonus kampanyasına "Hemen Katıl" butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir. Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 25 TL Bambi Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar kampanyaya dahil olacaktır.
  • 25 TL Bambi Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 25 TL Bambi Bonus kazanabilir. 25 TL Bambi Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus"lar sadece Bambi mağazalarında 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanılabilir. Kampanyaya Garanti Bonus, Money, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç katılabilir.
  • 25 TL Bambi Bonus kampanyasına Paracard, Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonusnet üye bankalarına ait bireysel ve ticari Bonus kartları, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
  • Ekstra %10 indirim ve 9 taksit kampanyası 01-31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir. %10 indirim Bambi mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile tek seferde yapılan 200 TL üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. İndirim kasada ödeme anında satış danışmanı tarafından alışveriş tutarına manuel uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS"larında yapılması gereklidir.
  • 9 taksit kampanyası dahilinde Bambi Ayakkabı mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 veya 5 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır. Bambi Ayakkabı mağazasından kampanya dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9 taksittir.
  • 9 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), DenizBank Bonus, Teb Bonus, Teb Bonus Business, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus dahildir.
  • 9 taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, American Express Card, Miles & Smiles kredi kartı, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Denizbank Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir. Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir. Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET BAMBİ” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340"a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde kampanyadan yararlanılabilecektir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET BAMBİ” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 25 TL Bambi Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

01-31 Aralık 2015