Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Harvey Nichols

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya seçili ürünlerde geçerli %40 Pırlanta indiriminden yapılan alışverişlere istinaden 2. indirimsiz 2017 İlkbahar/Yaz sezonu ürününde %30 indirim olarak uygulanır..

DİĞER BİLGİLER

Kampanya seçili ürünlerde geçerli %40 Pırlanta indiriminden yapılan alışverişlere istinaden 2. indirimsiz 2017 İlkbahar/Yaz sezonu ürününde %30 indirim olarak uygulanır. İndirimsiz ürün fiyatının Pırlantalı ürün fiyatından düşük olması gerekir. Kampanya 19 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kozmetik, konsinye, home ve seçili marka ve ürünlerde geçerli değildir. Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Kampanya Harvey Nichols, Brandroom, Agent Provocateur, Alexander McQueen, BCBG Max Azria, Cesare Attolini, DKNY, Juicy Couture, Karen Millen, Kate Spade, Lanvin, Longchamp, Maje, Sandro, Superdry, Ted Baker, Tom Ford butiklerde geçerlidir. Mağaza adreslerine http://demsagroup.com/magazalar.htm adresinden ulaşılabilir.
KATILMAK İÇİN

hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15-19 haziran 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.