Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Sağlık / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

GS Bonus sahipleri herhangi bir sigortaları bulunmasa dahi cari fiyatlar üzerinden %20 indirimli faydalanabilir. * SGK güvencesi altındaki GS Bonus sahiplerine ise, alınan fark ücreti üzerinden %20 indirim fırsatından yararlanabilir.**

DİĞER BİLGİLER

  • Ayrıntılı bilgi için www.medicalpark.com.tr veya (Alan kodu ile birlikte) 444 44 84
  • GS Bonus Card, kart hamili tarafından ibraz edilemediği taktirde fatura bedeli, Medical Park'ın cari fiyat listesi üzerinden nakden veya kredi kartı ile ödenir.
  • *SGK'lı olmayan veya herhangi bir özel sağlık sigortası bulunmayan kart sahipleri de %20 inidirimden faydalanabilmektedir. İlaç, sarf malzemesi, onkoloji, özel sigorta katılım payları ve sadece Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi'nde diş tedavisi hariçtir.
  • ** Öğretim üyesi fark ücretleri, ilaç, sarf malzemesi, onkoloji, özel sigorta katılım payları, sadece Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi'nde diş tedavisi ve kapsama doğum dahil değildir.
  • *** GS Bonus Card, kart hamili tarafından ibraz edilemediği taktirde fatura bedeli, Medical Park'ın cari fiyat listesi üzerinden nakden veya kredi kartı ile ödenir.
KATILMAK İÇİN

Medical Park'ın tüm hastanelerinde geçerli olan bu indirimli hizmetlerden faydalanabilmek için GS Bonus’unuzu göstermeniz yeterlidir.***

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

14 Temmuz 2010 - 31 Aralık 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.