Şimdi konuşun..

Gold Mağazalarında 1000 TL ve üzeri alışverişlerinize 100 TL GOLD bonus, 500 TL ve üzeri alışverişlerinize 50 TL Gold Bonus hediye!

Gold Mağazalarında 1000 TL ve üzeri alışverişlerinize 100 TL GOLD bonus, 500 TL ve üzeri alışverişlerinize 50 TL Gold Bonus hediye!

Sektör: Elektronik / Marka: Gold

NASIL KAZANIRIM?

GOLD Bonus kampanyası 01- 31 Aralık 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi Gold mağazaları üzerinden yapılan 500 TL ve 1000 TL üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya sonucu hak kazanılan Bonuslar 06 Ocak 2015 tarihinde yüklenecek olup 18 Ocak 2015 tarihine kadar kullanılabilir olacaktır.Kazanılan Bonuslar sadece Gold mağazaları üzerinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilecektir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • GOLD Bonus kampanyasına Paracard,Altınbonus kartları, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Bonus Business, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus,Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç, Bonus Flexi kartlar dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET GOLD yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım SMS'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen SMS'ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

18 Ocak 2015