Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Gizia Moda

NASIL KAZANIRIM?

Gizia mağazalarından Garanti BBVA kredi kartları ile gerçekleştirilen alışverişlerde ekstra %10 indirim kasada manuel olarak alışveriş tutarına yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Ekstra %10 indirim kampanyası Garanti BBVA kredi kartlarına özel olup tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ekstra %10 indirim kasada ödeme anında satış danışmanı tarafından alışveriş tutarına manuel olarak yansıtılacaktır. Alışveriş sonrasında karta banka tarafından indirim yansıtılmayacaktır.
  • Ekstra %10 indirim yalnızca yeni sezon Gızıa ve Gızıa Casual markalı ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir ve mağazadaki farklı indirim, doğum günü indirimleri ve promosyonlar ile birleştirilemez. İndirimli ürünler kampanya haricindedir. Tasarım ürünler, eski sezon ürünler ve Kürk ürün grubu kampanya haricindedir.
  • +4 taksit kampanyası dahilinde Gizia mağaza satış görevlisi kart sahibinin tercihi doğrultusunda POS üzerinden 2-6 arası taksitli ödeme tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir. Bu işlem sonucunda kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır. İlave taksit dahil hali ile en fazla 10 taksit oluşabilecektir.
  • +4 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Deniz Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, Teb Bonus Business, Fibabanka Bonus Business kartlar dahildir.
  • +4 taksit kampanyasına Bonus Genç, Bonus Flexi, Teb Bonus, Burgan Bonus, Abank Bonus, ICBC Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, ING bonus Business, Burgan Bonus Business, Abank Bonus Business dahil değildir.
  • Flexi kartlar +4 taksit kampanyasına dahil olabilmek için harcama işleminden önce ‘EVET GIZIA' yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Aralık – 31 Aralık 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.