Şimdi konuşun..
Gittigidiyor'da 1000 TL ve Üzeri 100, 500 TL ve Üzeri 50 TL Bonus!

Gittigidiyor'da 1000 TL ve Üzeri 100, 500 TL ve Üzeri 50 TL Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: E-Ticaret / Marka: Gittigidiyor

NASIL KAZANIRIM?

01 Ocak-15 Şubat 2015 tarihleri arasında; GittiGidiyor.com'da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim, "500 TL-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL bonus, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus" kampanyası yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanyaya; Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Business, Bonus Sanal kredi kartları, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus,Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus kartlar ile yapılan alışverişler dahildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 100 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için ilk harcama dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım için; harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonu numarasından, GITTIGIDIYOR yazıp; Garanti Bonus, Money Bonus, kartların 3340'a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye, ABank Bonus sahipleri 4055'e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404'e SMS göndermelidir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Kampanya katılım sms'inden sonra; "BONUS İLE www.gittigidiyor.com'DA 100 TL'YE VARAN BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ: www.bonus.com.tr" şeklinde katılım onay mesajı gidecektir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonundan; EVET GITTIGIDIYOR yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile birlikte 3340'a sms göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 25 Şubat 2015 tarihinden itibaren aynı kartla 03 Mart 2015 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 04 Mart 2015 tarihinde geri alınacaktır.
 • Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Easy Bonus, Fibabanka Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Teb Bonus ticari kartlar, iGaranti BBVA, debit kartlar, paracard ve bonus kullanımı ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) ve Paypal ödemeleri dahil değildir.
 • İade ve iptal işlemlerinde ödül yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Sanal kartlar ile kazanılan bonuslar hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile harcanmalıdır. Hesap kesim tarihinden sonra bonuslar sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılacaktır ve bu karttan kullanılabilecektir.

KATILMAK İÇİN

Hemen katılabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ocak-15 Şubat 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.