Şimdi konuşun..
Giorgio Armani’de 6 taksit!

Giorgio Armani’de 6 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Giorgio Armani

NASIL KAZANIRIM?

6 taksit satış için, Armani/İstanbul mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +3 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi Giorgio Armani mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 3 taksit işlemlere seçmeli olarak +3 taksit uygulanacaktır.
  • 6 taksit kampanyası dahilinde mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksitli ödeme tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +3 taksit opsiyonunu seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek toplam 6 taksit olarak yansıyacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile), Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus, TEB Bonus, TEB Bonus ticari kartlar, Şeker Bonus Şeker Bonus ticari kartlar, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Abank Bonus, A Bank Bonus ticari kartlar,  PTT Bonus, ICBC Turkey, ICBC Turkey ticari kartlar Bonus dahildir.
  • Kampanyaya Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET DOĞUŞ yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce "EVET DOĞUŞ" yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Doğuş Perakende Markaları: Gucci, Emporio Armani, Loro Piana, Armani Junior, Capri Touch, Giorgio Armani, Porsche Design, in4out, in-formal

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Ocak 2015 – 31 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.