Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Diğer / Marka: GarantiPay

NASIL KAZANIRIM?

Kampanyadan faydalanabilmek için, kampanyaya dahil olan Garanti Kredi Kartları ile GarantiPay üzerinden ödeme yapılması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya 21 Nisan -30 Haziran 2016 tarihleri arasında Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi https://intvrg.gib.gov.tr/ üzerinden BonusFlaş uygulaması kullanılarak GarantiPay ile yapılacak vergi ödemelerinde geçerlidir.
  • Kampanyada minimum işlem tutarı zorunluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanyaya tek çekim işlemler dahildir. Tek çekim işlemlere +2 taksit verilecek olup, işlem yapılan karta gün sonunda 3 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanya Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Para Cezası, Tapu Harcı, Kira Geliri Vergisi, Yurt Dışından Getirilen Telefon Harcı, Yüksek  Öğrenim Kredi Borcu, Yüksek Öğrenim Harç Kredisi ödemelerinde geçerlidir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles, American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business, Filo Card, Easy Card, Amex Business kredi kartları dahildir. Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım
  • Kampanyaya yukarıda belirtilen Garanti Kredi Kartları ile GarantiPay üzerinden yapılacak işlemler dahildir.
  • Gib.gov.tr'de GarantiPay ile Vergi Ödeme Kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan faydalanabilmek için, kampanyaya dahil olan Garanti Kredi Kartları ile GarantiPay üzerinden ödeme yapılması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

21.04.2016-30.06.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.