Şimdi konuşun..
Formenti'de 100 TL ve Üzerinene <span class="big">%10 Bonus</span>

Formenti'de 100 TL ve Üzerinene %10 Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Formenti

NASIL KAZANIRIM?

%10 Formenti Bonus kampanyası Formenti mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus'a özel Formenti'de mağazalarında 14 Haziran- 14 Temmuz 2016 tarihleri arasında %25 indirime ek olarak, tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde %10 Formenti Bonus kampanyası uygulanacaktır
  • İndirim kampanyası Formenti mağazalarından yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerli olup kasada ödeme tutarına mağaza tarafından yansıtılıyor olacaktır.
  • %10 Formenti Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 30 Ağustos 2016 tarihine kadar sadece Formenti firma POS'unda görüntülenebilecektir. Kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
  • %10 Formenti Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin %10 Formenti Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp Formenti yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

11.06.2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

30.08.2016