Şimdi konuşun..
Forever New’ de 60 TL’ye varan Bonus!

Forever New’ de 60 TL’ye varan Bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Forever New

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya Bonus Program Üyesi Forever New mağazalarında yapılan her 150 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya kapsamında müşteri her 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 15 TL Forever New Bonus kazanılabilecektir. Maksimum 60 TL Forever New bonus kazanabilir.
  • Kampanya dahilindeki işlemler Garanti BBVA POSundan geçmelidir.
  • Bonus üyesi Forever New mağazalarında yapılan tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde her 150 TL ve üzeri alışverişe 15 TL Forever New Bonus geçerlidir.
  • Forever New Bonus kampanyasına sadece tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi ve Paracard dahildir.
  • Kampanyaya American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka, PTT Bonus dahil değildir.
  • FLEXI, Bonus Genç, Bonus Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için bankamızda kartın kayıtlı telefondan ve alışverişten önce EVET FOREVERNEW yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları www.flexi.com.tr'dedir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01-31 Mayıs 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.