Şimdi konuşun..
Evmanya.com’da 100 TL’ye varan bonus!

Evmanya.com’da 100 TL’ye varan bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: E-Ticaret / Marka: Evmanya.com

NASIL KAZANIRIM?

16 – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında www.evmanya.com ile tek seferde yapılan taksitli ve tek çekim "500 TL-999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL Bonus, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus" kampanyası yapılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyaya katılım için Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Business, Bonus Sanal kartların harcama yapmadan önce, "EVMANYA yazıp" 3340'a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, ABank Bonus sahipleri 4055'e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404'e kredi kartlarının kayıtlı olduğu cep telefonundan SMS göndermelidir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. SMS gönderiminin harcama yapılan karta kayıtlı cep telefonundan yapılması gerekmektedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kredi kartlarına kayıtlı cep telefonu numarasından " EVET EVMANYA" yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 100 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
  • Sms ile başarılı katılım sağlanması durumunda "BONUS İLE EVMANYA.COM'DA 100 TL'YE VARAN BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ: www.bonus.com.tr" şeklinde onay sms'i gidecektir.
  • Kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; "TEBRIKLER. EVMANYA.COM'DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 50 TL BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 06-12 MAYIS 2015 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr" veya "TEBRIKLER. EVMANYA.COM'DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 100 TL BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 06-12 MAYIS 2015 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ.bonus.com.tr" şeklinde sms mesajı gidecektir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 6-12 Mayıs 2015 tarihleri arasında aynı kartla* yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 13 Mayıs 2015 tarihinde geri alınacaktır.
  • Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bank Bonus Ticari kartlar, Burgan Bonus, Burgan Bonus Ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Fibabanka Bonus, IGaranti BBVA, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • *Sanal kartlardaki bonuslar hesap kesim tarihinde sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılmaktadır. Hesap kesim tarihinizin kampanya bonusu kullanım tarih aralığına denk gelmesi halinde bonusların hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile, hesap kesim tarihinden sonra ise sanal kartın bağlı olduğu kredi kartı ile bonus geri alım tarihine kadar harcanması gerekmektedir.

KATILMAK İÇİN

Kampanyaya katılım için harcama yapmadan önce, “EVMANYA yazıp” 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 – 30 Nisan 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

6-12 Mayıs 2015