Şimdi konuşun..
Evmanya'da <span class="big">50 TL'ye Varan Bonus</span>

Evmanya'da 50 TL'ye Varan Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: E-Ticaret / Marka: Evmanya.com

NASIL KAZANIRIM?

Evmanya.com’dan 500 TL ve üzerinde harcama yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

DİĞER BİLGİLER

  • evmanya.com'da tek seferde yapılan, taksitli ve tek çekim 500-999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulamasıyla katılanlara 500-999,99 TL arası alışverişlerde 30 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL bonus yüklenecektir.
  • Sms ile başarılı katılım sağlanması durumunda "BONUS İLE EVMANYA.COM'DA 50 TL'YE VARAN BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ: www.bonus.com.tr" şeklinde onay sms'i gidecektir.
  • Kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; "TEBRIKLER. EVMANYA.COM'DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 25 TL BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 24 Şubat-03 Mart 2016 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr" veya "TEBRIKLER. EVMANYA.COM'DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 50 TL BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 24 Şubat-03 Mart 2016 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ.www.bonus.com.tr" şeklinde sms mesajı gidecektir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 60 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
  • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 24 Şubat-03 Mart 2016 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla* yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 04 Mart 2016 tarihinde geri alınacaktır.
  • Deniz Bonus Ticari Kartlar, Şeker Bonus Ticari kartlar, Burgan Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, Türkiye Finans Happy Card, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari Kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, IGaranti BBVA, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
  • *Sanal kartlardaki bonuslar hesap kesim tarihinde sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılmaktadır. Hesap kesim tarihinizin kampanya bonusu kullanım tarih aralığına denk gelmesi halinde bonusların hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile, hesap kesim tarihinden sonra ise sanal kartın bağlı olduğu kredi kartı ile bonus geri alım tarihine kadar harcanması gerekmektedir.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kredi kartlarına kayıtlı cep telefonu numarasından EVET EVMANYA yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340’a sms göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan yararlanmak için Garanti Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Bonus Sanal kart sahipleri harcama yapmadan önce "Bonus Flaş" uygulamasındaki “HEMEN KATIL” butonunu tıklayabilir veya EVMANYA yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353'e, ING Bonus sahipleri 2205'e, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e kredi kartlarının kayıtlı olduğu cep telefonundan SMS göndermelidir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Sms gönderiminin harcama yapılan karta kayıtlı cep telefonundan yapılması gerekmektedir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

16 Ocak – 15 Şubat 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

24 Şubat-03 Mart 2016