Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Kozmetik / Marka: Eve

NASIL KAZANIRIM?

Eve mağazalarından tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri te ödemelerde 10 TL Eve Bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 10 TL Eve Bonus kampanyası 12 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • 10 TL Eve Bonus kampanyası dahilinde Eve mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 75 TL ve üzeri tek ödemelerde 10 TL Eve Bonus kazanımı olacaktır.
  • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 10 TL Eve Bonus kazanabilir.
  • Kazanılan 10 TL Eve Bonus 12 Mayıs – 02 Haziran 2017 tarihleri arasında sadece Eve mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus'lar 03 Haziran 2017 itibari ile geri alınacaktır.
  • www.eveshop.com.tr'den kampanya dahilinde ödül kazanımı sağlanabilir. Ancak kullanım Eve mağazalarından yapılmalıdır. Eveshop.com.tr'den Eve Bonus kullanımı yapılamamaktadır.
  • 10 TL Eve Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “EVET EVE” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Eve Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde Eve Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12 Mayıs – 31 Mayıs 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

12 Mayıs – 02 Haziran 2017

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.