Şimdi konuşun..
English Home’da Paspas ve Klozet Setinde İndirim! 6 Taksit Fırsatı İle!

English Home’da Paspas ve Klozet Setinde İndirim! 6 Taksit Fırsatı İle!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Ev Tekstili / Marka: English Home

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya kapsamında peşin fiyatına yapılan taksitli alışverişlerde 6 taksit uygulaması yapılacaktır. 6 taksitli satış için, English Home mağaza satış görevlisi POS üzerinden 1 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, Bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • English Home paspas ve klozet seti 24,99 TL'den başlayan fiyatlarla mağazalarda ve www.englishhome.com.tr 'degeçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi English Home mağazalarından gerçekleştirilecek peşin taksitli işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır..
  • English Home mağazalarında ve www.englishhome.com.tr'de paspas ve klozet seti 24,99 TL'den başlayan fiyatlarla kampanyası uygulanacaktır.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus ve Tekstilbank Bonus ,Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı ve American Express Business Card dahildir.
  • Fibabanka Bonus,Deniz Bonus Business, Ing Bonus Business,Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Nisan-31 Ocak 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.