Şimdi konuşun..
English Home Mağazalarında Pamuklu Battaniyelerde %50 indirim!

English Home Mağazalarında Pamuklu Battaniyelerde %50 indirim!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Ev Tekstili / Marka: English Home

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya kapsamında peşin fiyatına 6 taksit uygulaması yapılacaktır. 6 taksitli satış için, English Home mağaza satış görevlisi POS üzerinden satış işlemi (tek ödeme) tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, Bu işlem sonucunda yapılan tek ödemeli harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • English Home pamuklu battaniyelerde %50 indirim 12 -31 Ocak 2016 tarihleri arasında tüm English Home mağazalarında ve www.englishhome.com.tr'de geçerlidir.
  • %50 indirim kampanyası dahilinde indirim, kasada ödeme anında satış danışmanı tarafından alışveriş bedeline manuel yansıtılacaktır. Ekstreye herhangi bir indirim yansıtılmayacaktır. Kampanya mağazadaki diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi English Home mağazalarından gerçekleştirilecek peşin işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus ve Tekstilbank Bonus , Fibabanka Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı ve American Express Business Card dahildir.
  • Deniz Bonus Business, Ing Bonus Business,Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce "EVET ENGLISHOME" yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12 Ocak – 31 Ocak 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.