Şimdi konuşun..
English Home bebek ve çocuk ürünleri %50 indirim

English Home bebek ve çocuk ürünleri %50 indirim

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Ev Tekstili / Marka: English Home

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya kapsamında peşin fiyatına 6 taksit uygulaması yapılacaktır. 6 taksitli satış için, English Home mağaza satış görevlisi POS üzerinden satış işlemi (tek ödeme) tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir, Bu işlem sonucunda yapılan tek ödemeli harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Tüm English Home bebek ve çocuk ürünleri %50 indirim 13 Aralık 2015'e kadar tüm English Home mağazalarında ve www.englishhome.com.tr 'de geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi English Home mağazalarından gerçekleştirilecek  peşin işlemlerde seçmeli olarak +5 taksit uygulanacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile),Deniz Bonus,Teb Bonus,Şeker Bonus,ING Bonus,Türkiye Finans Happy Card, BonusBusiness, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus ve TekstilbankBonus , Fibabanka Bonus, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card,Miles & Smiles Business kredi kartı ve American Express Business Carddahildir.
  • Deniz Bonus Business, Ing Bonus Business,Bonus Genç ve BonusFlexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadanönce EVET ENGLISHOME yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ilebirlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermelerigerekmektedir.Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimizeulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA POS'undangeçmelidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr,Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri GarantiBankası tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

11 Aralık-13 Aralık 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.