Şimdi konuşun..
Emlak ve Çevre Temizlik Vergisine ücretsiz 3 taksit! Üstelik Eureko ev/eşya sigortasında %10 bonus!

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisine ücretsiz 3 taksit! Üstelik Eureko ev/eşya sigortasında %10 bonus!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Bonus

NASIL KAZANIRIM?

Belediye - Kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin ödemelerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Bonus Business, Easy, Filocard, Miles&Smiles Business ve American Express Business kartları dahildir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri, ödeme yapmadan önce BonusFlaş'tan “Hemen Katıl”ı tıklayarak veya “EVET VERGİ” yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesi ile 3340'a SMS göndererek kampanyaya katılabilirler.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin, kampanya katılım iptalleri için “IPTAL VERGİ” yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım sağlamaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılmadan önce yapılan vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılan müşterilerin ödemeleri ücretsiz olarak 3 taksitte ekstrelerine yansıtılacaktır.
 • Kampanya belediyelerde bulunan tüm banka POS'larında yapılan işlemlerde geçerlidir. Belediyeler tarafından bankalarla yapılan POS anlaşmaları farklılık gösterebileceği için POS'larında American Express logolu kartları kabul eden belediyelerde Bonus American Express, American Express Card, Miles&Smiles American Express, Bonus Business American Express, American Express Business ve Miles&Smiles Business American Express ile ödeme yapılabilir.
 • Emlak vergisi ödemeleri müşterinin oturduğu ilçenin belediyesi tarafından tahsil edilmektedir. Bağlı bulunulan belediyenin internet sayfası varsa, bu internet sayfası üzerinden online olarak da ödeme yapılabilir.
 • Kampanyaya sanal POS ve sanal kart ile yapılan işlemler dahildir.
 • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise ya da kısa mesaj ekstre kesim tarihinden sonra gönderilirse taksitlendirme yapılmayacaktır.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus ve Denizbank Bonus Business dahildir. Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabank Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business, ABank Bonus Business, Fibabank Bonus Business dahil değildir. Kampanyaya katılmak için VERGİ yazıp Deniz Bonus ve Denizbank Bonus Business sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye ve ABank Bonus sahipleri 4055'e SMS göndermelidir. Taksitlendirme işlemi kısa mesaj gönderildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir.
 • Garanti BBVA Kredi Kartı ile emlak vergisi 3 taksit kampanyasından yararlanan müşteriler 1-30 Kasım arası Garanti ev sigortası satın alımlarında %10 bonus kazanacaklardır. Kampanyadan, kriterlere uyan tüm yeni satış üretimler/poliçeler yararlanabilecek olup yenilemeler kampanyaya dahil değildir. Ev/Eşya sigortası ödemelerini Garanti Bonus, Flexi, Money ve Bonus Ticari kredi kartlarıyla gerçekleştiren müşterilerimize % 10 bonus hediye edilecektir. Kampanyadan kazanılan bonus 15 Aralık 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Bonus yüklenebilmesi için, ilgili kartların yükleme tarihinde açık olması gerekmektedir.

KATILMAK İÇİN

Ödeme yapmadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayın veya VERGİ yazıp 3340’a SMS gönderin.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 Kasım – 30 Kasım 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.