Şimdi konuşun..
Elle’de 9 aya varan taksit

Elle’de 9 aya varan taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Elle

NASIL KAZANIRIM?

9 aya varan taksitli satış için, Elle mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 ile 6 taksit aralığını tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +3 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +3 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • Bonus üyesi Elle mağazalarında Garanti BBVA POS'undan gerçekleştirilecek 2-6 arası taksitli işlemlerde seçmeli olarak +3 taksit uygulanacaktır.
  • 9 aya varan taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Bonus Business, Deniz Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, ABank Bonus Business, ING Bonus Business ve Shop&Fly kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, Deniz Bonus Business, Burgan Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Şeker Bonus Business, Bonus Genç, Şeker Bonus Teb Bonus dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET ELLE yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Detaylı bilgi www.flexi.com.trdedir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

9 Ağustos 2017-31 Ekim 2019

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.