Şimdi konuşun..
Douglas'da 250 TL ve üzerine <span class="big">50 TL Bonus</span>

Douglas'da 250 TL ve üzerine 50 TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Kozmetik / Marka:

NASIL KAZANIRIM?

Douglas mağazalarından Bonus ile tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • 50 TL Douglas Bonus kampanyası Douglas mağazalarından tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Kazanılan Douglas Bonus'lar 30 Haziran 2015 tarihine kadar sadece Douglas mağazalarında kullanılabilir. Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanabilir.
  • 50 TL Douglas Bonus kampanyasına Bonus, Paracard, Money Bonus, Bonus Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile) ve Flexi (sms ile) katılabilmektedir. Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Bireysel ve ticari Bonusnet üyesi banka Bonus kredi kartları (Deniz Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Garanti ticari kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabank Bonus, Tekstil Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, Burgan Bonus Business, Abank Bonus, Fibabanka Bonus, Denizbonus Business, ING Bonus Business), sanal ve kontör kartlar, toptan alışverişler 50 TL Douglas Bonus kampanyası haricindedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp DOUGLAS yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12-26 Haziran 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

12-30 Haziran 2015