Şimdi konuşun..
Desa'da Etiketin Yarısı + 2. ürüne ekstra %30 indirim

Desa'da Etiketin Yarısı + 2. ürüne ekstra %30 indirim

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Diğer / Marka: Desa

NASIL KAZANIRIM?

Desa mağazalarında yapılacak alışverişlerde ilk ürüne etiketin yarısı ve2. Ürüne ekstra %30 indirim verilecektir. 

DİĞER BİLGİLER

  • DESA'da ilk ürüne etiketin yarısı + 2. Ürün alımlarında ekstra %30 indirim kampanyası uygulanacaktır.
  • İndirim kampanyası 24 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Sezonsuz ürünler Kampanyaya dahil değildir.  ( Carry over kategorisi )
  • İndirim kampanyası Desa mağazalarından yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerli olup kasada ödeme tutarına mağaza tarafından yansıtılıyor olacaktır.
  • Garanti BBVA kredi Kartları'na özel 7 taksit ile ödeme yapılabilir.
  • 7 taksit kampanyası dahilinde mağaza satış görevlisi pos üzerinden 2 taksitli ödeme tuşlayacak ve devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +5 taksit opsiyonunu seçecektir. Bu işlem sonucunda yapılan harcama kart sahibine +5 taksit ilave edilerek toplam 7 taksit olarak yansıyacaktır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • Taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Garanti Ticari Kartlar, Bonusnet Ticari kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabank Bonus dahildir.
  • 7 taksit kampanyasına Bonus Genç, Bonus Flexi, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business, tek ödemeli işlemler ve puan kullanımları dahil değildir.

KATILMAK İÇİN

Flexi kartlar taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET DESA” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

26 Nisan – 31 Mayıs 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.