Şimdi konuşun..
DESA'da BonusFlaş'a 250TL üzeri harcamanıza 50TL Bonus

DESA'da BonusFlaş'a 250TL üzeri harcamanıza 50TL Bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: Desa

NASIL KAZANIRIM?

50TL Desa Bonus Kampanyası Bonus üyesi Desa mağazalarında ve https://www.desa.com.tr/'de Garanti BBVA POS'undan yapılan 250 TL ve üzeri tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

DİĞER BİLGİLER

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 1-31 Ekim arasında Desa'dan yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50TL Desa Bonus bonus kazanın.

  • 1-31 Ekim 2016 tarihlerinde 50TL Desa Bonus kampanyası Bonus üyesi Desa mağazaları ve https://www.desa.com.tr/ ‘de tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • 50TL Desa Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar 13 Kasım 2016 tarihine kadar sadece Desa'da kullanılabilir. 13 Kasım 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
  • 50TL Desa Bonus kampanyası sadece yeni sezon ürünlerinde geçerlidir. Kampanyaya Samsonite ve seyahat ürünleri dahil değildir.
  • 50TL Desa Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50TL Desa Bonus kazanabilir.
  • 50TL Desa Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Business dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
  • 50TL Desa Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 50TL Desa Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 2,99 TL'dir.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1 – 31 Ekim 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Ekim – 13 Kasım 2016