Şimdi konuşun..
Defacto.com.tr de her 125 TL alışverişe <br/>25 TL DeFacto bonus

Defacto.com.tr de her 125 TL alışverişe
25 TL DeFacto bonus

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: DeFacto

NASIL KAZANIRIM?

www.defacto.com.tr ‘de 25 TL DeFacto Bonus kampanyası Garanti BBVA POSundan tek seferde gerçekleştirilen her 125 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • 25 TL DeFacto Bonus kampanyası Bonus üyesi www.defacto.com.tr online alışveriş sitesinde Garanti BBVA POSundan tek seferde gerçekleştirilen her 125 TL ve üzeri tek ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • 25 TL DeFacto Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus'lar sadece DeFacto mağazalarında 15 Ağustos 2016 tarihine kadar kullanılabilir.
  • Kullanılmayan bonuslar 16 Ağustos 2016 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
  • Kazanılan DeFacto Bonus anında (aynı gün içinde) sadece DeFacto mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Paracard dahildir.
  • 25 TL DeFacto Bonus kampanyasına Ticari kart kullanımları, Miles&Smiles kredi kartı, American Express Card, Bonusnet üye bankalarına ait bireysel ve ticari Bonus kartları, Kontör ve sanal kartlar dahil değildir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 25 TL DeFacto Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 25 TL Defacto Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
  • Defacto.com.tr'de kazanılan bonuslar sadece fiziki DeFacto mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Kampanya sadece www.defacto.com.tr 'den yapılan harcamalarda geçerlidir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi ve Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET yazıp bir boşluk bırakıp DEFACTO yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

11 - 31 Temmuz 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

15 Ağustos 2016