Şimdi konuşun..
Defacto’da 30 TL bonus fırsatı!

Defacto’da 30 TL bonus fırsatı!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Giyim / Marka: DeFacto

NASIL KAZANIRIM?

1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında, BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılarak, Defacto veya www.defacto.com.tr ‘den tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL Defacto bonus kazanılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

 • 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında, BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılarak, Defacto veya www.defacto.com.tr ‘den tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL Defacto bonus kazanılacaktır.
 • 200 TL ve üzerine 30 TL Defacto bonus’lar peşin veya taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Defacto bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler Defacto bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları Defacto bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar Defacto bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Defacto  bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Defacto  bonus kazanabilir.
 • www.defacto.com.tr‘den ve fiziki Defacto’dan yapılacak alışverişlerden Defacto bonus kazanımı gerçekleşecektir ancak kazanılan puanlar sadece fiziki Defacto’da  harcanabilecektir, www.defacto.com.tr’de kullanılamayacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan Defacto bonuslar 15 Ağustos 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan Bonus'lar 16 Ağustos 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Defacto bonus  kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET DEFACTOTEMMUZ” yazıp, bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 •  Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS ’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında  Defacto  bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Defacto bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Garanti BBVA ve Defacto kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KATILMAK İÇİN

Harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu ile kampanya katılmak gerekmektedir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce “EVET DEFACTOTEMMUZ” yazıp, bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

1-31 Temmuz 2021

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

1 Temmuz-15 Ağustos 2021