Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Damat Tween

NASIL KAZANIRIM?

www.damattween.com’da Garanti BBVA kredi kartları ile tek seferde yapılacak 500TL-999TL alışverişe anında 100TL, 1.000TL ve üzeri alışverişe anında 250TL indirim sanal mağaza tarafından ödeme tutarına yansıtılacaktır.

DİĞER BİLGİLER

  • 250 TL'ye varan indirim kampanyası 12 Nisan – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında www.damattween.com sanal mağazasından sadece Garanti BBVA kredi kartları ile gerçekleştirilen ödemelerde geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde www.damattween.com 'dan yapılacak 500TL-999TL alışverişe anında 100TL, 1.000TL ve üzeri alışverişe anında 250TL indirim sanal mağaza tarafından sepet tutarına yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Outlet, Ceremony, Essential grubu ürün alışverişleri dahil değildir.
  • Kampanya dahilinde indirim anında www.damattween.com tarafından alışveriş sepet tutarına yansıtılacak olup işlem sonrasında banka tarafından işleme farklı bir indirim yansıtılmayacaktır.
  • Kampanya sadece www.damattween.com sanal mağazasında geçerli olup, Damat mağazaları www.dsdamat.com'dan yapılacak alışverişler kampanya haricindedir.
  • Kampanyaya ek kartlar dahildir.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen yararlanılabilir.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12 Nisan – 14 Mayıs 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.