Şimdi konuşun..
Mayıs ayında Daikin’de Peşin Fiyatına 9 Taksit

Mayıs ayında Daikin’de Peşin Fiyatına 9 Taksit

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Isıtma&Soğutma / Marka: Daikin

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya Bonus Program Üyesi Daikin bayilerinde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 9 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 3 taksiti tuşlayacak ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 9 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • +6 taksit ilave edilmesi sonrası oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9'dur.
  • Kampanyaya Garanti Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business Kartlar, DenizBank, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, Burgan Bonus, ABank, PTT Bonus, ICBC Turkey, TEB Bonus kartları dahildir.
  • Bonus Genç, Bonus Flexi, DenizBank Ticari, ING Bank ticari kartlar, Vadeli taksit işlemleri, Mail order, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce banka sisteminde kartın bağlı olduğu kayıtlı telefon numarası üzerinden "EVET DAIKIN" yazıp; bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

06 Mayıs - 30 Eylül 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.