Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Mobilya / Marka: Crate&Barrel

NASIL KAZANIRIM?

Kampanya Bonus Program Üyesi Crate&Barrel Mağazaları'nda geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • +6 taksit kampanyasına; Bonus, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, ICBC Turkey Bonus, PTT Bonus ve ticari kartlar dahildir.
  • Kampanya dahilinde 3 taksitli işlemlere +6 taksit uygulaması eklenecektir. Kampanya kapsamında maksimum taksit sayısı 9 olacaktır. Taksit seçmek isteyen kart kullanıcıları; +2, +3,+4, +5 taksit seçeneklerinden dilediğini tercih edebilirler.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 9 taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Flexi kart kullanıcılarının 9 taksit kampanyasından faydalanmak için kredi kartına kayıtlı cep telefonundan " EVET CRATE " yazıp, bir boşluk bırakıp, kartının son 6 hanesiyle birlikte 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapmaları gerekmektedir. Flexi kartlar için SMS'ler sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyamız boyunca Garanti Bankası'na ait Bonus Card'lar ile +6 taksitle yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde " TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ. " şeklinde bir mesaj çıkacaktır.
KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

07 Ağustos 2014 - 31 Aralık 2016

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.