Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur

Sektör: Giyim / Marka: Codentry

NASIL KAZANIRIM?

30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyası 12-28 Eylül 2015 tarihleri arasında adL, Love My Body ve codentry mağazalarından Garanti BBVA POSundan tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 30 Ekim 2015 tarihine kadar sadece adL, Love My Body ve codentry mağazalarında kullanılabilir.

DİĞER BİLGİLER

  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Visa, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile) dahildir.
  • 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, ICBC Turkey, Fibabanka, DenizBank Business, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin 30 TL adL/Love My Body/codentry Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce EVET yazıp bir boşuk bırakıp ADL veya LOVE MY BODY veya CODENTRY yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından sms göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 60 Kr, Turkcell için 65 Kr, Vodafone için 41,5 Kr'dur. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

12-28 Eylül 2015

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ

30 Ekim 2015

Sektördeki Diğer Kampanyalar

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kampanyalar

X
Güncel olmayan bir erişim sistemi kullanmaktasınız.

Web sitemizi daha güvenli bir şekilde görüntülemek için işletim sisteminizi veya tarayıcı sürümünü güncellemenizi öneririz.