Şimdi konuşun..
Çilek Odasın’da peşin fiyatına <br><span class="big">12 taksit.</span>

Çilek Odasın’da peşin fiyatına
12 taksit.

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Mobilya / Marka: Çilek Mobilya

NASIL KAZANIRIM?

Bonus program üyesi Çilek Odası mağazalarında geçerlidir.

DİĞER BİLGİLER

  • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Çilek Odası mağazalarında geçerlidir.
  • 12 taksit kampanyası işyeri tarafından yapılan 6 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 6 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecektir.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Money, Garanti Bonus Business, Sanal Kartlar, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, ABank Bonus, ICBC Turkey Bonus,PTT Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Fibabanka Bonus kredi kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç ,Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express kredi kartları, American Express Business, Burganbank Bonus kartları, Şekerbank Ticari kartları ve ING Bank Ticari kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için " EVET CILEK" yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları www.flexi.com.tr'dedir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.

KATILMAK İÇİN

Hemen faydalanabilirsiniz.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

01 Ekim 2016 – 28 Şubat 2017

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.