Şimdi konuşun..
Chakra mağazalarında Bonus’a %20 indirim. Üstelik 4 yerine 8 taksit!

Chakra mağazalarında Bonus’a %20 indirim. Üstelik 4 yerine 8 taksit!

Bu Kampanyanın Süresi Dolmuştur
Sektör: Ev Tekstili / Marka: Chakra

NASIL KAZANIRIM?

Chakra mağazalarında yapacağınız sadece yeni sezon alışverişlerinizde Bonus’a %20 indirim. Üstelik 4 yerine 8 taksit!

DİĞER BİLGİLER

  • İndirim kasada ödeme anında satış danışmanı tarafından alışveriş tutarına manuel uygulanacaktır.
  • %20 indirim farklı kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez.
  • 8 taksit kampanyasından yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gereklidir.
  • 8 taksit kampanyası dahilinde Chakra mağaza satış görevlisi POS üzerinden 4 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
  • Chakra mağazalarından 8 taksit kampanyası dahilinde yapılan alışverişlerde oluşabilecek en fazla taksit sayısı 8 taksittir.
  • 8 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabank Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Teb Bonus Business, Burgan Bonus Business, Abank Bonus Business, Fibabank Bonus Business dahildir.
  • 8 taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç, Denizbank Bonus Business, ING Bonus Business, Şeker Bonus Business dahil değildir.
  • 8 taksit kampanyasına ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • Flexi kartların 8 taksit kampanyasından yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET CHAKRA" yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı cep telefon numarasından 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,60 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

KATILMAK İÇİN

Kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

Ekstra %20 indirim kampanyası 07 Mayıs-4 Haziran 2015 tarihleri arasında, 4 yerine 8 taksit kampanyası 06 Mayıs – 06 Ağustos 2015 tarihleri arasında geçerlidir

Bu kampanyanın süresi dolmuştur. Güncel Bonus Kredi Kartı kampanyalarını takip edin fırsatları kaçırmayın.